GKS Gietrzwałd-Unieszewo  -  GSZS Delfin Rybno  2 - 6 (0-2)

P. Szelągowski - S. Świder, Serafin, Kulkowski, Przyczyna (Sadowski) - Brejlak, Wasiak, Stanisławski, Karol (Golks) - G. Metera, Dominikowski (K. Metera)

0 - 5 GSZS Rybno (61')

1 - 5 K. Metera (67')

2 - 5 G. Metera (71')

2 - 6 GSZS Rybno (79')

W 11 kolejce Ligi Okręgowej podejmowaliśmy drużynę GSZS Delfin Rybno. Po ostatnim zwycięstwie z Polonia Iłowo mieliśmy nadzieję na zdobycie kolejnych punktów jednak w sobotę nasza sytuacja kadrowa przedstawiała się fatalnie. Z różnych powodów na meczu nie było 7 podstawowych zawodników i gdyby nie Krzysiek Metera, który postanowił odwiesić buty z kołka to ze składem mogło być bardzo cienko. Od pierwszych minut przewagę miała drużyna gości co jednak nie przekładało się na sytuacje bramkowe. Pierwszą bramkę straciliśmy po tym jak sędzia główny puścił ewidentny faul zawodnika z Rybna. Bramka na 2-0 padła po dalekim wrzucie z autu i strzale głową. My również w pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji ale zabrakło skuteczności. O wyniku meczu zadecydowały pierwsze minuty drugiej części meczu kiedy to w krótkim odstępie czasu Rybno strzeliło dwa gole. Od tej chwili my zaczęliśmy mocno walczyć choćby o honorowa bramkę, goście szanowali wynik i piłkę. W 61 minucie Rybno zdobyło 5 bramkę po sytuacji sam na sam. Iskierka nadziei na honorowy wynik pojawiła się gdy w przeciągu kilku minut bracia Metera, najpierw Krzysiek, a za chwile Grzesiek zmienili wynik na 5-2. Jednak po paru minutach gracze z Rybna ustalili końcowy rezultat na 6-2.